• امروز جمعه, 15 فروردين 1399 - Fri 04 03 2020
 • شورای اسلامی روستای باغ آسیا

  دکتر سید هادی باغسیاهی از چهره ها و افتخارات علمی روستای باغ آسیا

     سید هادی باغسیاهی تحصیلات ابتدایی خود را در مدرسه حمزه روستای باغ آسیا و مقطع راهنمایی را در مدرسه نمونه مردمی شهید هاشمی نژاد گناباد در سال 1373 به پایان برد. وی در همان سال در دبیرستان ملامظفر گنابادی پذیرفته و دوره متوسطه را در رشته ریاضی...

   

  سید هادی باغسیاهی تحصیلات ابتدایی خود را در مدرسه حمزه روستای باغ آسیا و مقطع راهنمایی را در مدرسه نمونه مردمی شهید هاشمی نژاد گناباد در سال 1373 به پایان برد. وی در همان سال در دبیرستان ملامظفر گنابادی پذیرفته و دوره متوسطه را در رشته ریاضی فیزیک به پایان رسانید.ایشان در سال 1377 برای تحصیل در مقطع لیسانس در رشته فیزیک به دانشگاه شیراز رفته و در سال 1381 در این رشته با گرایشهای فیزیک هسته ای، فیزیک اتمی و لیزر فارغ التحصیل شد.وی تحصیلات خود را در مقطع فوق لیسانس،در دانشگاه شهید باهنر کرمان و مرکز علوم و تحقیقات پیشرفته و علوم محیطی ماهان در رشته فوتونیک و لیزر ادامه داد و در سال 1384 فارغ التحصیل شد.او سپس به کشور انگلستان رفته و پس از کسب بورسیه تحصیلی از کشور انگلیس در دانشگاه کالج لندن (UCL) در رشته مهندسی برق و فوتونیک پذیرفته شد و تحصیلات خود را در سال 1390در مقطع دکترا به پایان برد.

  زمینه های کاری ایشان اپتیک ، فوتونیک و لیزر، مخابرات نوری ،صفحات نمایشی سه بعدی،اسکنرهای لیزری سه بعدی، پردازش سیگنالها و عکس های با رزولوشن بسیار بالا می باشد.از وی مقالات متعددی در زمینه های فوتونیک ، اپتیک و لیزر در کنفرانس ها و مجلات علمی معتبر دنیا منتشر شده است.ایشان عضو انجمن مهندسی و فیزیک انگلستان و آمریکا بوده و هم اکنون در دانشگاه UCL به تحقیق و تدریس مشغول می باشد.

  تشکر و سپاس از دکتر باغسیاهی به خاطر وقتی که در اختیار ما گذاشتند. باشد که باشیم و در راه خدمت به مردم، خداوند یاری گر همه ما باشد.

  نظرات  

   
  رضا رمضانی
  +3 #3 رضا رمضانی در تاریخ: پنج شنبه 09 ارديبهشت 1395 ، ساعت 11:02 ق ظ
  چقدر دلم میخواست مثل تو باشم من الان جای انگلیس تو قنات قصبه فک میزنم
   
   
  مجتبی
  +2 #2 مجتبی در تاریخ: دوشنبه 21 ارديبهشت 1394 ، ساعت 02:02 ب ظ
  سلام ما را به دکتر باغسیاهی برسانید وبگویید که به ایشان افتخار میکنیم
   
   
  samane
  +3 #1 samane در تاریخ: چهارشنب 20 اسفند 1393 ، ساعت 11:12 ب ظ
  دست مادر یه همچین آدمهایی را باید بوسید
   

  ارسال نظر

  کد امنیتی
  بارگزاری مجدد