• امروز جمعه, 15 فروردين 1399 - Fri 04 03 2020
 • شورای اسلامی روستای باغ آسیا

  محکومیت اهانت مکرر به ساحت مقدس حضرت محمد (ص)

  اهانت مجله هتاک فرانسوی گرچه دل‌هایمان را غمگین ساخت و بغض‌ها را نمایان اما از باب آن که گفته‌اند ˈعدو شود سبب خیر اگر خدا خواهدˈ، بدین سان بار دیگر بهانه‌ای فراهم شد تا همدل و یکصدا از عشق و عمق ارادت قلبی مان به شما و خاندان اطهرتان سخن بگوییم و  با غیرتی برآمده از بصیرتِ محمدی خود، موج خشم و انزجارمان را روانه هتاکان و گستاخان نسبت به ساحت مقدس شما نماییم.

   روند رو به رشد گرایش به اسلام در بین مردم کشورهای غربی، حاکمان این کشورها را به تکاپوی جلوگیری از امواج خروشان این حرکت با سیاه‌نمایی چهره‌ی رحمانی اسلام ناب محمدی انداخته است. حمله‌ی مشکوک و پرابهام مترسک‌های ریش‌دار صهیونیست‌ها، با ادعای دروغین دفاع از اسلام، به دفتر مجله‌ی دست چندم و مبتذل‌نویس فرانسوی، بار دیگر بهانه‌ی مورد نیاز سردمداران تفکر الحاد را برای تنگ کردن فضا بر مسلمانان و ترسیم چهره‌ای خشن از اسلام، به دست آنان داد. اگرچه اصل داستان تعریف شده توسط دولت فرانسه در این باره خود دارای شبهات فراوانی است

  مردم هوشیار و نکته‌سنج جهان چگونه می‌توانند باور کنند که بنا به ادعای دولت فرانسه، در یک اقدام مضحک که بیش‌تر به سکانسی از یک فیلم کمدی می‌ماند تا یک ماجرای واقعی، تروریست‌ها با در دست داشتن کارت‌های شناسایی خود به دفتر این نشریه حمله کرده و سپس کارت‌های خود را برجای گذارند تا احتمالا دولت فرانسه را در تکمیل این داستان مضحک یاری کنند! ادعایی که یادرآور ادعای حیرت‌انگیز سناریونویسان حادثه‌ی یازدهم سپتامبر مبنی بر سالم ماندن کارت‌های شناسایی هواپیماربایان در انفجار مهیب برج‌های دوقلو است. به راستی چگونه است که تروریست‌ها در تمامی اقدامات تروریستی، کارت‌های شناسایی خود را به همراه دارند؟

  اردوگاه غرب در این سال‌ها که شاهد رشد روز افزون اسلام به اقصی نقاط عالم است، از انجام هر گونه جنایتی جهت مشوه کردن چهره نورانی اسلام دریغ نمی‌ورزد، ایجاد گروه‌های تکفیری امثال داعش، طالبان، بوکو حرام و معرفی آن‌ها به دنیا به عنوان نمایندگان واقعی امت اسلامی، به سخره گرفتن و توهین به پیامبر اسلام و کتاب مقدس مسلمانان و ایجاد اختلاف بین مسلمانان، از سیاست‌هایی است که دشمنان اسلام با هدف جلوگیری از نفوذ و گسترش اسلام مرتکب می‌شوند.

  ضمن محکوم نمودن این حرکت‌های وقیحانه و ناشیانه، به دشمن اعلام می‌داریم که خورشید همیشه پشت ابرها قرار نمی‌گیرد و اگر همه نیروهای خود را جمع کنید هرگز موفق نخواهید شد از گسترش روز افزون اسلام جلوگیری نمایید؛ چرا که این وعده حتمی و تخلف ناپذیر خداوند است که مستضعفین روی زمین نجات پیدا کرده و اسلام در سرتاسر گیتی به پیشوایی خلف صالح پیامبر عظیم الشان اسلام، مهدی موعود (عج) گسترش خواهد یافت.

  بر حضرت محمد(ص) و خاندان پاک عصمت و طهارت درود و سلام و صلوات

   

   

  بازدید کنندگان محترم شما نیز میتوانید عکس های خود به منظور حمایت از پیامبر اکرم (ص) و محکوم کردن این اقدام توهین آمیز به پست الکترونیکی سایت به آدرس( این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ) برای ما ارسال کنید  یا لینک عکس ها را در متن پیام (ارسال نظر) درج کرده و بفرستید. عکس های دریافتی در ادامه همین مطلب قرار داده خواهد شد.

  نظرات  

   
  وهمه جا دکار
  +2 #1 وهمه جا دکار در تاریخ: چهارشنب 08 بهمن 1393 ، ساعت 01:11 ب ظ
  لبیک یا رسول الله (ص)
  فداک نفسی و روحی و مالی و ولدی
   

  ارسال نظر

  کد امنیتی
  بارگزاری مجدد