• امروز شنبه, 05 بهمن 1398 - Sat 01 25 2020
 • شورای اسلامی روستای باغ آسیا

  پذیرش مقاله مسئول کتابخانه عمومی شهید پیرزاده باغ آسیا در کنگره بین المللی ادبیات، عرفان و فلسفه

  81b378ee93369c57a0a0686152e99534 رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد از پذیرش مقاله مسئول کتابخانه عمومی شهید پیرزاده باغ آسیا در کنگره بین المللی ادبیات، عرفان و فلسفه خبر داد.

   

  به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناباد، در کنگره بین المللی ادبیات، عرفان و فلسفه که با همکاری استادانی از ایران و ترکیه در اردیبهشت ماه سال جاری در دانشگاه دولتی تربت حیدریه برگزار شد؛ مقاله علیرضا صغیر؛ مسئول کتابخانه عمومی شهید پیرزاده باغ آسیا -گناباد با موضوع «بررسی زیبایی شناسی آثار منثور تعلیمی در ادبیات عرفانی» ارائه و پس از داوری مورد پذیرش نهایی قرار گرفت. کنگره مذکور امکان چاپ مقالاتی که مورد پذیرش نهایی قرار می گیرند را در مجلات معتبر ISI و ISC فراهم می کند. گفتنی است علیرضا صغیر دو اثر تالیفی چاپ شده و چند مقاله در کارنامه پژوهشی خود دارد.

   

  نظرات  

   
  طوبی
  +1 #1 طوبی در تاریخ: سه شنبه 28 ارديبهشت 1395 ، ساعت 03:02 ب ظ
  با سلام و عرض خداقوت خدمت همشهری عزیزم، از جنابعالی و همه عزیزانی که برای سرافرازی روستای باغ آسیا تلاش می کنند کمال تشکر را دارم و از خدای منان برای جنابعالی و یارانتان در این ماه مبارک، موفقیت و خوشبختی آرزومندم و امیدوارم در زندگی و کار، موفق و پیروز باشید. امیدوارم مسئولین بیش از پیش دغدغه های شما و تمام کسانی که برای سربلندی این خاک قدم بر میدارند را دریابند و از تلاش و کوشش در این راه خسته و نا امید نشده و همیشه در این جهت قدم بر دارند.
  با آرزوی سربلندی و افتخار
  مخلص همه باغ آسیا های عزیز
   

  ارسال نظر

  کد امنیتی
  بارگزاری مجدد