• امروز شنبه, 05 بهمن 1398 - Sat 01 25 2020
 • شورای اسلامی روستای باغ آسیا

  پرهیز از تبعیض در برخورد با مفاسد اقتصادی لازمه تحقق اقتصادمقاومتی است

   عضو کمیسیون اقتصادی مجلس،با تاکید بر اینکه لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی مبارزه با مفاسد لجام گسیخته اقتصادی است، گفت: شناسایی نقاط آسیب پذیر در گردش مالی و اقتصادی مهم ترین اقدام برای برخورد با مفاسد اقتصادی است.

   محمد رجایی باغ سیایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به قرار گیری در سالروز صدور فرمان هشت ماده ای رهبر انقلاب به سران قوا درباره مبارزه با مفاسد اقتصادی،گفت: متاسفانه تاکنون همه دستورات مقام معظم رهبری در خصوص بهبود وضعیت اقتصادی کشور و همچنین برخورد با مفاسد مورد توجه واقع نشده است.

  نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در برخورد با مفاسد اقتصادی تمامی قوا مسئول هستند، افزود: هر روزه رو شدن پرونده های کلان مفاسد اقتصادی،نشان از بی توجهی به نقاط آسیب پذیر اقتصادی و تلاش برای رفع آن ها است.

  این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید براینکه نباید تمامی مسئولیت های مبارزه با مفاسد اقتصادی را به قوه قضاییه واگذار کرد، تصریح کرد: باید تلاش تمامی مسئولان در راستای مبارزه با فساد در حوزه برخورد با زمینه های ایجاد مفاسد باشد.

  کاهش تصدی گری دولت در بخش های مختلف کلید کاهش مفاسد اقتصادی است

  وی با بیان اینکه کاهش تصدیگری دولت در بخش های مختلف کلید کاهش مفاسد اقتصادی است،گفت: شناسایی نقاط آسیب پذیر در گردش مالی و اقتصادی مهم ترین اقدام برای برخورد با مفاسد اقتصادی است.

  رجایی باغ سیایی با تاکید بر اینکه لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی مبارزه با مفاسد لجام گسیخته اقتصادی است، تصریح کرد: مسئولان در برخورد با مفاسد ریز و درشت اقتصادی باید جدیت داشته باشند.

  برخورد دامنه دار با مفاسد اقتصادی ضروری است

  وی ادامه داد: برخورد دامنه دار با مفاسد اقتصادی باید به افراد مطمئن، سالم و امانتدار سپرده شود تا به این ترتیب اقتصاد کشور ساماندهی شود.

  این نماینده مردم درمجلس نهم،با اشاره به اختلاس های کلان رخ داده در کشور و همچنین رسیدگی به بسیاری از پرونده های اینچنینی،تاکید کرد:برخورد سریع،قاطع و پشیمان کننده با مفاسد اقتصادی در ریشه کن کردن آن ها تاثیر به سزایی دارد.

  عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی،یادآور شد:اجرای فرمان رهبرانقلاب در خصوص مبارزه با مفاسد اقتصادی منوط به پرهیز از برخورد با مفسدان است./

  نظرات  

   
  حسین
  0 #1 حسین در تاریخ: شنبه 18 ارديبهشت 1395 ، ساعت 06:02 ق ظ
  درود دکتر
   

  ارسال نظر

  کد امنیتی
  بارگزاری مجدد